Duben 2008

máte rádi smajlíky?????

20. dubna 2008 v 16:21 | elíííííííííííííí


Kdy sem chodíte???

18. dubna 2008 v 22:06 | šárka
No jen by mě zajímalo jak často sem chodíte no a tak KLIK na celí článek a hlasujte prosím.

cvokhaus

18. dubna 2008 v 22:02 | šárka
a to je pro mě za SB a ZDE

denikeliskyasarky

18. dubna 2008 v 22:00 | šárka a elííííííí
za SB pro elisku a sarku :-Ddeník...

anorexie=hnus!!!!!!!!!!

6. dubna 2008 v 16:43 | šárka
no co tomu říkáte je to bezva ne?? vždyť jenom hubnete a pak hold máte ve 25 20 kilo hmm? vždyť na tom nic neni ne?? tak kdo si tohle myslí tak ať se podívá a pomůže proti anorexii:
HUMUS!!!!!!!!!!!!!!!!

bleskovka

4. dubna 2008 v 22:17 | šárka a elííííííí
1.kdo to je??
2.spěvačka nebo herečka
3.jestli herečka v jakém hrála filmu??
4.jestli spěvačka 1 její píseň
5.má děti???
6.co na diplom??
7.pp

pro můj new SB

4. dubna 2008 v 22:10 | šárka a elííííííí

reklama na můj new blog

4. dubna 2008 v 21:15 | šárka
prosím vás s moj druhou kamarádkou Eliškou sme si založili další blog tak tam zajděte ZDE

pohádka

4. dubna 2008 v 20:53 | šárka
Byla jednou jedna bláznivá Eliška a ta žila se svou stejně možná i víc bláznivou sestrou Šárkou a ty žili se svou bláznivou matkou Bárou v domečku za lesem kde naneštěstí pro holky nešel zapojit internet a počítač jednou šli takhle holky lesem když potkali hrozně stydlivou Elíšku Veselou a ta jim říká: Ahoj Eliško Bláznivá a Eliška na to :ahoj Eliško Veselá-Stydlíno jak se máš??? Dobře odfrkla si Eliška ašla dál no až holky potkali Petra Pankáče a jeho bratra Adama Ulízlouše a ten jim řiká čau holky jak se máte??? a holky na něj běž si radši nagelovat vlasy!No potom se obě rozdělili protože Šárka šla za svím klukem Martinem Hokejistou a Eliška taky za Martinem Mobilem no my nejdřív půjdeme se Šárkou a potom s Eliškou.Šárka když uviděla Martina tak mu skočila mu kolem krku a v tu chvíli je uviděla Anna Drbna a šla to říct své sestře Kristýně Drbně a ta to rozhlásila po celím lese. No Eliška když uviděla Martina tak udělala totéž ale Martin naneštěstí zrovna držel mobil a upustil jí. No šli se spolu projít a potkali Niki Fešandu a Toma Rváče.Pak je viděl Tomáš Hajzl kterej byl zrovna na WC. No a nakonec se vydali za Šárkou a Martinem a s těmi šli do kina.Když vycházeli z kina tak uviděli Terezu Gimnastku a Andreu Kopírku.Potom potkali Karla Spěváka s jeho ženou Lucií Cvoklou a vedle nich šla Eliška Hoškyns.Pak potkali Michala Cvoklíhoo s dvěma o aby nebyl příbuznej s Lucií a Adélku Milou,Josefa Hokejistu bratra Martina Hokejisti,Kubu Nevrlího a pár neznámejch lidí no a pak šli všichni domů.

new SB eliška

3. dubna 2008 v 20:47 | šárka a elííííííí
takže to je náš SB elišky Veselí mojí neeej kamarádky ze školi a zy školky a už od narození!!!!!!!!www.wwweeerrruuu.blog.cz a to je pro ní: