Celebrity

One Direction

11. listopadu 2012 v 12:52 | Ely
One Direction
Parta 5 hochů jménem Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan a Louis Tomlinson se stala v několika okamžicích legendou současné doby. Dali se dohromady v britské soutěži X-factor roce 2010 .. Každý tam šel jako sólový zpěvák, ale osud jim přál přímo do karet. Simon Cowell (porotce X-factoru) se jich ujmul a dostal je až na 3.místo soutěže. Poté kluci podepsali smlouvu se společností Syco a tak se rozjela realizace jejich snu. Jejich první singl vyšel v srpnu 2011 pod jménem "What Makes You Beautiful" .. Kapela již za pouhé dva roky spolupráce slaví úspěchy, které se dají rovnat s legendární kapelou minulého století The Beatles. Kluci si rozumí jak v práci tak i v soukromí. Kdo je do nich blázen asi jako já určitě ví, co znamená když se řekne Kevin, 69 nebo třeba strach ze lžiček. Nemálo lidí říká, že je to partička šampónků nebo gayů, který uměj trochu zaječet a takovým lidem vzkazuji-> Je to váš názor beru ho .. a pokud tvrdíte, že nemají talent .. asi jste neslyšeli žádnou jejich písničku nebo nemáte absolutně hudební sluch.

Skandy

2. ledna 2012 v 0:21 | Ely
Boží to fotka! :D ♥

Ralph Fiennes aneb Lord Woldemort

13. července 2011 v 19:23 | Ely
Narozen: 22.12.1962 (Tak nějak si řikám že nám to obyvatelstvo Bradavic a okolních měst stárne )

životopis:Ralph Finnes
Většinou hrál hrdinu a nebo romantického zachránce,po roce 2000 si zahrál ve velmi oblíbené sérii Harryho Pottera největšího zloducha co tam mohl vůbec hrát.Neznám nikoho kdo by nevěděl kdo je Harry Potter Sama jsem do něj uplně zažraná netrpělivě čekám až budou v kinech hrát 2.část relikvie smrti dnes je půlnoční premiéra.
Teď jsem koukala na volné vstupenky na rezervaci harryho Pottera relikvie smrti část druhá dávají ho asi ve 4 kinech a dv z nich jsou totálně zarezervované tenkdo tam přide na blint to nebude mít lehký.Stejně je škoda že ještě nepokračujou .....Je nejstarším z šesti dětí spisovatelky a malířky (užívala umělecký pseudonym Jennifer Lashová) a bývalého farmáře a posléze fotografa Marka Fiennese. Od dětství projevoval výtvarné vlohy. Po několika měsících studia výtvarného umění v Chelsea College of Art and Design ho však začalo přitahovat herectví. Absolvoval Royal Academy of Dramatic Art (RADA; 1983-85) v Londýně a hned nastoupil angažmá v souboru Regents Park Theatre.

O dva roky později se stal členem National Theatre. Během následujícího angažmá v souboru Royal Shakespeare Company (1988-90) vytvořil na jevišti velké shakespearovské postavy: Jindřicha VI. v Králi Jindřichu VI., Troila v Troilus a Kressida, Romea v Romeovi a Julii, Edgara v Králi Learovi a Klaudia v Mnoho povyku pro nic. Širšímu publiku ho představil režisér Christopher Menaul, který mu svěřil nejprve epizodní úlohu snoubence jedné z obětí masového vraha v TV snímku Hlavní podezřelý, ale v následujícím roce ho obsadil do titulní role legendárního důstojníka britské tajné služby, orientalisty a dobrodruha Thomase Edwarda Lawrence ve filmu Nebezpečný muž: Lawrence po Arábii.

Typ rozervaného romantického hrdiny si vyzkoušel v postavě démonického nalezence Heathcliffa ve film. přepisu slavného románu Emily Brontëové Bouřlivé výšiny (r. P. Kosminsky). Stejně přesvědčivě se zhostil úlohy velitele koncentračního tábora Amona Goetha, za jehož ztvárnění v historickém dramatu Schindlerův seznam získal mj. Cenu newyorských film. kritiků 1993, cenu Národního sdružení film. kritiků 1993, cenu BAFTA 1993, nominaci na Oscara 1993 a na Zlatý glóbus 1993.

Také další film, psychologické drama Otázky a odpovědi (r. R. Redford), v němž vytvořil klíčovou roli elegantního a protřelého univerzitního profesora Marka Van Dorena, který se propůjčil k machinacím kolem znalostní TV soutěže, vycházel ze skutečnosti, tentokrát z konce 50. let. Rozporuplnými rysy se vyznačuje také postava maďarského hraběte Almásyho, jehož osudový vztah k vdané ženě (Kristin Scott Thomasová) pro něho končí válečnou zradou a smrtelnou havárií, v milostném dramatu podle románu Michaela Ondaatjeho Anglický pacient (r. A. Minghella).

Opět se musel spokojit pouze s nominací na Oscara 1996 a na Zlatý glóbus 1996. Laureátem Evropské film. ceny 1999 se stal díky trojroli příslušníků maďarské židovské rodiny (Ignatz Sonnenschein, Adam a Ivan Sorsovi) v rodinné kronice Sluneční jas (r. I. Szabó). Ačkoliv se během krátké doby prosadil jako film. hvězda, zůstává i nadále věrný divadlu; za roli dánského kralevice v broadwayské inscenaci Shakespearova Hamleta obdržel cenu Tony.

V červnu 2000 se představil na jevišti londýnského Almeida Theatre v titulních rolích Shakespearových historických dramat Richard II. a Koriolanus.

V roce 2002 se objevil v jedné z hlavních roli kriminálního snímku Červený drak (režie Brett Ratner) a roku 2005 si zahrál ve filmové adaptaci románu John Le Carré Nepohodlný, jehož režie se ujal Fernando Mereilles. Jeho dalším projektem je snímek Merchanta Ivoryho The White Countess (2005). Ve stejném roce také propůjčil hlas postavě Victora Quartermainea v plastelínovém dobrodružství Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka. Ralph Fiennes hraje filmové ztvárnění jedné z nejděsivějších záporných postav literatury, Lorda Voldemorta ve čtvrtém pokračování serie o Harrym Potterovi s nazvem Harry Potter a ohnivý pohár (2005).

Zahrál si také v jedné z vedlejších rolí snímku Chromophobia od režisérky Marthy Fiennes. V prosinci 2002 se objevil na programu divadla Royal National Theatre v nové hře dramatika Christophera Hamptona The Talking Cure, ve které si pod režijním vedením Howarda Daviese zahrál Carla Junga. V roce 2003 se objevil v RSC v titulní roli Ibsenova dramatu Brand a v roce 2005 hrál Marka Anthonyho ve hře Julius Caesar od Deborah Warner.

Přes deset let žil Ralph Fiennes s herečkou Alexou Kingstonovou, svou někdejší spolužačkou z Akademie, než se s ní 1993 oženil.
 
 

Reklama