Harry Potter

všechno skončilo :'(

15. července 2011 v 16:17 | Ely
Právě jsem přišla z Harryho Pottera a Relikvie smrti část 2.Film krásnej opravdu se jim povedl hezkej děj dobře vymyšlený krásný efekty,ale sklamalo mě to že ikdyž J.K.Rowlingová napíše další díl o Bradavicích jak zmínila nebude tam už postava Daniela Radcllifa.Jsem z toho smutná vím že je to jenom film a vy mě asi budete mít za blázna ale je to něco s čím sem vyrůstala sbírala jsem karty koukala pravidelně na díly atd... a najednou konec.Obzvlášť když na konci dali záběr na to jak jsou dospělí .... což samozřejmě bylo udělané přez počítač ale i tak.

Slib Porušen ♥

14. července 2011 v 15:35 | Ely
Matka Harryho Pottera J.K.Rowlingová porušila slib že relikvie smrti(Deathly Hallows) budou poslední slib.
Po vyjití závěrečné knihy o Harry Potterovi rozruch kolem dětského kouzelníka a jeho přátel poněkud utichl. Čtenáři dostali odpovědi na dvě hlavní otázky: Koho z postav autorka zabije a co bude dále. A teď se jim podle všecho stýská. "Tak by to asi zůstat nemělo pomyslela si paní Rowlingová a rozhodla se zažhnout zvědavost čtenářů," píše RBK daily.
Ještě v létě spisovatelka přísahala, že sedmá kniha potteriády bude poslední. Ovšem nyní se fakticky distancovala od vlastních slov a prohlásila, že přemýšlí o napsání osmého románu o Harrym a jeho přátelích. "Pokušení ponořit se znova do kouzelného světa je příliš silné," říká.
Obsah nové knihy je pochopitelně tajemstvím, ovšem Rowlingová naznačila, že Harry tentokrát nebude hlavní postavou. Pro mnohamilionovou armádu fanoušků to ale není zas tak podstatné: hlavní je, že historie Bradavic pokačuje.
Přípomeňme, že na jaře se potteromani z celého světa dozvěděli od Joanny Rowling, že plánuje napsat encyklopedii jejího kouzelnického světa. Tam by se měly dostat všechny materiály, které nebyly použity v sedmi knihách o Harry Potterovi, konkrétně hlavně podrobná historie Bradavic, minulost Hagrida, Brumbála a dalších postav. Sama Rowlingová se tehdy přiznala, že po skončení práce nad poslední knihou se cítí prázdnou, a proto nechce ani myslet o napsání pokračování.
Co se týká knihy Harry Potter a relikvie smrti, tak ta vyšla v atmosféře mimořádně přísného utajení. V noci na 13. října, kdy se v moskevských knihkupectvích začal dlouho očekávaný román prodávat, se u dveří vytvořily obrovské fronty potteromanů, z nichž mnozí přišli v kostýmech svých oblíbených hrdinů.
Zdálo by se, že vyjití závěrečné části epopeje postaví tečku za příběhem o Harry Potterovi. Ovšem Rowlingová se i poté snažila nacházet materiál pro nové senzace.MYslím že tim uspokojila mnoho fanoušků a milovníků.Sice to nebude už tolik ono ale přece co bysme chtěli myslím že by HP ztratil kouzlo kdyby je uváděli jako už dospělé bez Lorda Voldemorta v žánru Zoufalé Manželky.....

Rubrika s věnováním

14. července 2011 v 15:29 | Ely
Založila jsem rubriku pro Harryho pottera,protože tento filmový kouzelník si to zaslouží.Navíc jsem objevila pikantní článek o 8 dílu
 
 

Reklama